دوره جامع و پروژه محور تولید محتوا

محتوای خوب، بهترین فروشنده در جهان است!

این روزها با افزایش محصولات دیجیتال و غیر دیجیتال در جهان، دامنه انتخاب مخاطب بسیار گسترده شده است و رقابت میان برندها افزایش پیدا کرده است. در این میان، احتمالا برندی برنده است که بتواند در میان مخاطبان به شکل بهتری خودش را معرفی کند؛ راه این معرفی چیزی نیست جز «تولید محتوا». 

نیازی نیست این معرفی لزوما در خصوص خود برند باشد. گاهی اوقات بهتر است درباره خودمان صحبت نکنیم و به جایش، سعی کنیم مشکل مخاطب را برطرف کنیم. بسیاری از ما در پی پیدا کردن جواب و راه حلی برای مشکلات خود هستیم و خوب است که برندها در این مسیر همراه مخاطب خود باشند. این کار با تولید محتوای مفید و اثربخش امکان‌پذیر است. این محتوا می‌تواند به صورت تولید محتوای متنی، تولید محتوای تصویری، تولید محتوای ویدیویی و تولید محتوای صوتی باشد.

هر برندی که قصد دارد وارد این حوزه شود، می‌بایست با توجه به استراتژی و برنامه خود برای حل مشکلات مخاطبانش، یکی از این مدل‌های تولید محتوا را انتخاب کند و وارد شود.

در دوره جامع و پروژه‌محور تولید محتوا ، همه حوزه‌های تولید محتوا پوشش داده می‌شود. از تولید محتوای متنی گرفته تا تولید ویدیو و پادکست. با ابزارهای مهم، قوانین و قواعد ضروری و نکات مهم این حوزه‌ها آشنا می‌شوید و در نهایت با استفاده از اجرای پروژه‌های واقعی، همه مواردی که آموزش دیده‌اید را پیاده‌سازی می‌کنید.

در این دوره همچنین به سراغ مهارت‌های نرمی که باعث می‌شود یک کارشناس تولید محتوای حرفه‌ای شوید هم آموزش داده می‌شود و در نهایت شما برای ورود به بازار کار آماده خواهید شد.

دوره تخصصی تولید محتوا
مزایای دوره های تخصصی باشگاه مهارت و اشتغال

ثبت نام در دوره جامع و پروژه‌محور تولید محتوا

مهلت ثبت نام کارگاه تولید محتوای تصویری: 27 مهر

بازار کار تولید محتوا در ایران

با توجه به رشد فعالیت کسب و کارهای جدید و قدیمی در فضای مجازی و افزایش نیاز این کسب و کارها به تولید محتوا برای مخاطبان، درخواست برای استخدام و همکاری با کارشناسان و مدیران محتوا به صورت تمام وقت، پاره وقت، دورکار و پروژه‌ای به شدت افزایش پیدا کرده است.

شما می‌توانید با کسب میزان متوسطی از دانش در این حوزه و تسلط نسبی روی فرایندهای مرتبط با تولید محتوا، فعالیت خود را به عنوان کارآموز یا کارشناس تولید محتوا آغاز کنید.

رنج درآمدی که یک فرد تولیدکننده محتوا در ایران می‌تواند به صورت ماهانه کسب کند، به اندازه سازمان، سختی کار و موضوع فعالیت ارتباط دارد. اما به طور متوسط، می‌توان بازه زیر را برای درآمد ماهانه در نظر گرفت:

8 الی 20 میلیون تومان

کارگاه‌ها و اساتید دوره جامع و پروژه محور تولید محتوا

کارگاه تخصصی تولید محتوای متنی
کارگاه تخصصی تولید محتوای تصویری
کارگاه تخصصی تولید محتوای ویدیویی
کارگاه تخصصی تولید محتوای صوتی
کارگاه تخصصی اصول خلاقیت
کارگاه تخصصی شبکه سازی انسانی
کارگاه تخصصی گزارش نویسی
کارگاه تخصصی مدیریت زمان

حامیان و همراهان

درخواست مشاوره

برای ثبت نام در دوره جامع تولید محتوا نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را تکمیل کنید. در سریع‌ترین حالت ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

دوره به صورت کامل آنلاین است و در بستر LMS دانشگاه امیرکبیر و با استفاده از پلتفرم Adobe Connect برگزار می‌شود.

این دوره از پایه طراحی شده و پیش‌نیاز ندارد.

مدرک دوره جامع و پروژه‌محور تولید محتوا از سمت باشگاه مهارت و اشتغال با امضای مدیر بخش ارتباط با صنعت دانشگاه امیرکبیر صادر خواهد شد.

بله. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مدل پرداخت اقساطی، به اکانت واتس‌اپ باشگاه مهارت و اشتغال به شماره 09058477880 پیام دهید.

جلسات هر کارگاه از این دوره ضبط شده و بعد از برگزاری، در اختیار شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

بعد از به اتمام رسیدن دوره، شرکت‌های معرفی شده نیاز خود را اعلام می‌کنند و افراد شرکت‌کننده در دوره، در صورت تمایل، می‌توانند برای دریافت فرصت کارآموزی در این شرکت‌ها اعلام آمادگی کنند.

اگر در خصوص دوره سوالی دارید، می‌توانید با ما در تماس باشید:

ارتباط از طریق واتس‌اپ: 09058477880

تلفن: 02166469589

keyboard_arrow_up